projektowanie wizytówek firmowych

nowoczesne wizytówki firmowe...

projetkowanie wizytówek firmowych banner

Warto mieć na uwadze, że wizytówka nie służy już tak jak dawniej, jedynie do informowania klienta o numerze kontaktowym. W dzisiejszych czasach dobrze zaprojektowana wizytówka może mieć także charakter reklamowy, dzięki czemu klient chętniej zdecyduje się na kontakt z daną firmą. Prawidłowo zaprojektowana wizytówka może trafnie oddać charakter danej firmy, wskazując np. na wysoką jakość oferowanego dobra lub kompleksowość usług. Wizytówka jest swego rodzaju reklamą i mimo, że potrafi ona wiele powiedzieć o charakterze całej firmy, warto pamiętać, że obraz, jaki wizytówka sobą reprezentuje wcale nie musi być przesycony dużą ilością elementów. W tym przypadku całe piękno tkwi w prostocie. Całą ideą jest tutaj przekazanie odbiorcy informacji w jak najprostszej formie. Biorąc pod uwagę, jak wiele wizytówka może powiedzieć o danej marce, zdecydowanie warto zadbać by jej wykonanie było jak najbardziej profesjonalne.

czym charakteruzyją się nasze wizytówki?

nowczesnym layoutem

zawsze podąrzamy za światowymi trendami i projektujemy nowcześnie!

funkcjonalnością

Wasza wizytówka nie tylko będzie estetycznie wykonana ale dobrze zaplanowana!

dbałością o detale

Przy pracy przy projektowaniu wizytówek zawsze szczegółowo ją dobracowujemy!

Profesjonalna wizytówka firmy

projekty wizytówek banner

W celu stworzenia profesjonalnej wizytówki dla firmy brane są wcześniej pod uwagę wszelkie walory działalności. Warto mieć na uwadze, że to od rodzaju dóbr proponowanych przez firmę często zależą nawet najmniejsze detale, jakie znajdą się na wizytówce. Kolor, czcionka oraz kształty są dobierane tak, aby jak najlepiej oddawały charakter danej działalności. W czasach, gdy zapisywanie klientowi numeru kontaktowego na zwykłej kartce papieru okazuje się wręcz wstydem, zapewne nie pozostaje firmom nic innego, jak skorzystanie z praktycznego rozwiązania, jakim są wizytówki. Nie warto jednak zapominać, że przygotowanie projektu należy zlecić przede wszystkim profesjonalnej firmie, która wie doskonale jak połączyć najważniejsze informacje z walorami wizualnymi, które niewątpliwie wpływają na odbiór danego przekazu. Warto wziąć pod uwagę wszelkie korzyści, jakie wizytówki są w stanie wprowadzić w życie firmy i zapoznać się na naszą ofertą.

cennik projektowania wizytówek

Klienci wielokrotnie nas zaskakują dlatego wiemy że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego w naszym cenniku. Jeżeli macie Państwo jakieś ponadstandardowe zlecenie zapraszamy do skorzystania z indywidualnej wyceny!

# Pakiet Ilość koncepcji Ilość poprawek Cena
1
STANDARDOWY
1
do 3
od 59 pln*
2
STANDARDOWY+
2
do 6
od 119 pln*
3
WYMAGAJĄCY
3
do 10
od 199 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

najnowsze projekty wizytówek firmowych