systemy crm

czym są systemy crm?

systemy crm banner

Bycie przedsiębiorcą jest niezwykle odpowiedzialną pracą. Każdy, kto posiada swój własny biznes bardzo dobrze wie jak niezwykle istotne są sprawne i ekspresowe relacje pomiędzy klientem, a pracownikiem oraz pomiędzy współpracownikami. W celu usprawnienia tych działań powstają specjalnie dedykowane systemy, które znacznie ułatwiają obustronny kontakt.

Systemy CRM to informatyczne systemy, które tworzone są specjalnie dla potrzeb i wymagań konkretnych osób. Dzięki temu, że każdy z systemów jest tworzony indywidualnie możemy zawrzeć w nim wszystkie pożądane przez siebie właściwości. CRM-y nie usprawniają tylko jednej dziedziny kontaktu, ale zajmują się obsługą klientów na wielu płaszczyznach. Głównym zadaniem takowego systemu jest wspomaganie i kompleksowa pomoc na wszystkich etapach kontaktu z klientem, rozpoczynając od zaprezentowania konkretnych produktów, poprzez zawarcie transakcji i kończąc na różnorakich usługach posprzedażowych, do których należy np. gwarancja. Ponadto znacznie usprawniają one kontakty pomiędzy pracownikami, którzy w łatwy i szybki sposób mogą zlecić sobie konkretne zadania.

Systemy CRM GO! Creative Design Studio

Nasze systemy CRM tworzone są w prosty i przejrzysty sposób tak, aby każda osoba, która posiada do niego dostęp potrafiła szybko się w nim odnajdywać. Dostęp do danego systemu posiadają wszystkie osoby, które posiadają specjalne zezwolenie w postaci konkretnego, wcześniej ustalonego hasła. Wszystkie systemy CRM obsługiwane są przy użyciu sprzętów mobilnych, które mają dostęp do Internetu – tablet, laptop, komputer stacjonarny czy smartfon. Każda z osób, która zarejestrowana jest w systemie posiada dostęp do niezbędnych danych w każdym miejscu i o każdej porze. W taki oto sposób w łatwy sposób możesz sprawdzić terminy swoich spotkań, zlecić zadanie swojemu współpracownikowi czy sprawdzić historię zamówień poszczególnych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany usprawnieniem swoich relacji pomiędzy pracownikami oraz klientami to zdecyduj się na profesjonalne i dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb systemy CRM GO! Creative Design Studio.

cennik systemów crm

# Usługa Cena
1
System Wycen Online - BASIC - standardowe opcje
od 1599 pln*
2
System Wycen Online - EXTENDED - opcje rozszerzone
od 2099 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.