inne projekty graficzne

Jakie znaczenie mają projekty graficzne? Ogromne!

inne projekty graficzne banner

Jako firma dbająca o kompleksową obsługę klientów, proponujemy szeroki zakres projektów graficznych, dzięki którym nasi klienci mogą cieszyć się profesjonalnymi projektami, które dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Zanim stworzony jest jakąkolwiek pracę, przeprowadzony zostaje wywiad, podczas którego staramy się zdobyć niezbędne informacje na temat firmy. Wszelkie walory marki powinny znaleźć odzwierciedlenie w projekcie graficznym, aby zachować spójność, pozwalającą odbiorcy na skojarzenie obrazu bezpośrednio z daną firmą. Zdajemy sobie jak różnorodne są potrzeby klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie nowe wyzwania.

Pamiętajmy że każdy projekt graficzny jest w stanie dać to "coś", coś co przykłuje uwagę, wzbogaci produkt, przyciągnie potencjalnego klienta, wyróżni nas na tle konkurencji czy nada profesjonalizmu naszym działaniom. Estetycznie i nowocześnie przygotowana grafika pomoże uatrakcyjnić Waszą ofertę!

wysokiej jakości projekt graficzny niesie ze sobą dużo korzyści:

01
buduje pozytywne emocje
02
utrwala "image" firmy
03
wyróżnia na tle konkurencji

buduje markę oraz prestiż!

Jak przygotowujemy projekt graficzny w go!

projekty graficzne banner

Zdajemy sobie sprawę, że efekty oczekiwane przez nas i przez naszych klientów byłyby niemożliwe do osiągnięcia, gdyby nie profesjonalne oprogramowanie oraz innowacyjny sprzęt, pozwalające na opracowanie szerokiej gamy projektów graficznych. Każdy nasz klient może liczyć na kompleksowe usługi, w skład których wchodzi nie tylko jednorazowy projekt, ale także zapewnienie drukowanych i elektronicznych publikacji, dzięki czemu wszelkie nowe pomysły od razu mogą być wdrążane w życie. Warto pamiętać jak wiele korzyści może przynieść firmie dobrze opracowany projekt graficzny, który może znacznie wyróżnić daną firmę na tle innych, a co za tym idzie zmniejszyć atrakcyjność konkurencji w oczach potencjalnego konsumenta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

cennik naszych projektów graficznych

W naszym cenniku staraliśmy się przedstawić wszystkie możliwe warianty proponowanych przez nas projektów. Wykonujemy również elementy ponadstandardowe nie zawarte w podanym cenniku. W takim przypadku prosimy o kontakt z nami.

# usługa Cena
1
Projekt plakatu
89-199 pln*
2
Projekt papieru firmowego
49-149 pln*
3
Projekty graficzne szyldów
69-599 pln*
4
Projekt na banner reklamowy
79-599 pln*
5
Projekt - folia OWV (na szybę)
89-499 pln*
6
Projekty kasetonu
69-599 pln*
7
Projekt billboardu
249-2399 pln*
8
Projekt - okładka CD / DVD
49-249 pln*
9
Okładka e-booka
49-139 pln*
10
Projekt okładki książki
119-349 pln*
11
Projekt opakowania
199-999 pln*
12
Projekt teczki
99-239 pln*
13
Projekt folderu
59-199 pln*
14
Projekt roll up
79-499 pln*
15
Retusz zdjęcia
do ustalenia
12
Fotomontaż
do ustalenia
13
Inne projekty graficzne
do ustalenia

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.