hosting

co zapewnia hosting www?

hosting banner

Jeśli planujemy zareklamować swoje usługi w Internecie to musimy zacząć od najważniejszego – własnego i niepowtarzalnego miejsca. Tym właśnie zajmuje się hosting, czyli wydzielaniem w sieci przestrzeni na różnego rodzaju działania.

Hosting zapewnia wybraną ilość miejsca w przestrzeni Internetu, którą możemy zagospodarować w wybrany przez siebie sposób. Możemy stworzyć:

  • własną stronę internetową,
  • skrzynkę pocztową e-mail,
  • blog,
  • galerię zdjęć.

Niezależnie od tego, co chcemy tworzyć i prezentować w sieci, potrzebny jest niezawodny hosting, który sprawi, że nasz kontent dostępny będzie dla wszystkich użytkowników.

Hosting Go! Creative Design Studio

Na rynku istnieje wiele firm hostingowych, które świadczą swoje usługi już od dłuższego czasu. Dlaczego warto zaufać nam? Przede wszystkim dlatego, że:

obsługa php i mysql na serwerach

Nasze serwery w pełni obsługją PHP oraz MySQL.

hosting bez reklam

Na hostingu nie pojawiają się absolutnie żadne irytujące reklamy.

prostota zarządzania hostingiem

Posiadamy niezwykle prosty i intuicyjny system zarządzania.

wygodne instalatory skryptów

Oferujemy autoinstalatory napopularniejszych skryptów.

Jak sam widzisz, nasz hosting jest naprawdę świetny. Skorzystaj z niego i ciesz się kawałkiem przestrzeni wolnej od reklam!

cennik hostingu

# Hosting Miejsce na dysku 3 miesięczna opłata 6 miesięczna opłata Opłata roczna
1
Hosting STARTER
1 GB
60,00 pln*
2
Hosting MEDIUM
5 GB
45,00 pln*
80,00 pln*
140,00 pln*
3
Hosting PROFESSIONAL
10 GB
75,00 pln*
140,00 pln*
240,00 pln*
4
Hosting OPTIMUM
20 GB
130,00 pln*
230,00 pln*
420,00 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.