grafika 3d

grafika 3d - twój binzes nabierze nowego wymiaru!

grafika 3d banner

Grafiki są bardzo dobrą formą ekspresji i pełnią świetną rolę marketingowo-reklamową. Jeśli chcesz zaprezentować siebie, swoje prace czy usługi szerszemu gronu odbiorców warto zadbać o grafiki, które przykuwają uwagę i są unikatowe.

Wyróżniamy dwa rodzaje grafik:

  • grafiki dwuwymiarowe,
  • grafiki trójwymiarowe

Obrazy dwuwymiarowe cechują się tym, że oddają rzeczywistość w sposób płaski, z wybranej perspektywy. Trójwymiar natomiast ma to do siebie, że pokazuje przestrzenność obiektu skupiając się na wypukłościach i oddaniu obrazu takim, jaki jest w rzeczywistości.

Do powstania obrazów trójwymiarowych potrzebne są odpowiednie oprogramowania komputerowe, które są w stanie stworzyć niepowtarzalne grafiki. Nie jest to proces prosty i wymaga od osoby, która się tym zajmuje odpowiedniej wiedzy i doświadczenia w zawodzie, które my posiadamy. Zazwyczaj obrazy te powstają metodą wieloetapowego i szczegółowego modelowania.

zastosowanie grafik 3d

zastosowanie grafiki 3d

wizualizacje

Różnego rodzaju wizualizacje terenu, przestrzeni oraz innych elementów.

marketing

Grafika 3d może z powodzeniem realizować twoje cele reklamowe jak i marketingowe.

projektowanie

Za pomocą dobrego projektu graficznego możesz zobaczyć jak będzie wyglądać Twój projekt.

trochę więcej o zastosowaniu grafiki trójwymiarowej...

Wizualizacje terenu i przestrzeni w formie 3D stosowane są w biurach projektowych i architektonicznych, dlatego też nie na nich będziemy się skupiać. Obrazy trójwymiarowe w reklamie i marketingu to coś, w czym się specjalizujemy. Wykonujemy niepowtarzalne grafiki z zadbaniem o najmniejsze detale, ponieważ dzięki temu przyciągamy wzrok i uwagę naszych odbiorców, a przecież taki jest główny cel akcji promocyjnych. Dzięki grafice 3d możemy również w sposób estetyczyny pokazać oferowane przez nas produkty. Przez taką formę prezentacji na pewno przykłujemy uwagę klienta i być może zwiększymy sprzedaż. Nie oddzisiaj wiadomo że "kupujemy oczami" dlatego warto zamówić makietę 3D swojego produktu

Dlaczego wybrać 3D zamiast 2D?

projektowanie grafiki 3d banner

Przede wszystkim dlatego, że jest to coś oryginalnego i odróżniającego się na tle konkurencji. Nie ma sensu oszukiwać się, że konkurencji nie ma lub jest niewielka. W dzisiejszych czasach każdy pragnie zaistnieć i stara się ze wszystkich sił aby przyciągnąć klientów właśnie do swoich towarów czy usług. Grafiki 3D posiadają znaczną przewagę nad obrazami dwuwymiarowymi przede wszystkim dlatego, że pobudzają wyobraźnię i urzeczywistniają dany produkt czy obiekt. Dzięki temu, że przedstawiony zostaje on w formie kilkuwymiarowej staje się dla odbiorców bliższy rzeczywistości niż obraz płaski.

Zarówno obrazy dwuwymiarowe jak i trójwymiarowe pełnią świetnie swą rolę promocyjną jednak warto pokusić się o zastosowanie metody 3D, która jest atrakcyjniejsza oraz oryginalniejsza i na pewno zapewni spory sukces reklamowy.

cennik projektowania grafik 3d

Zdajemy sobie sprawę że bardzo ciężko wyszczególnić wszystkie usługi związane z projektowaniem grafiki 3D i umieścić je w cenniku ponieważ po prostu ludzka (i klientów) wyobraźnia nie zna granić. Jeżeli zatem nie znalazłeś oferty dla siebie koniecznie skontaktuj się z nami! PRzygotujemy ofertę cenową specjalnie dla Ciebie!

# Usługa Cena
1
Projekt makiety, obrazu, kształtu, produktu
od 59 pln*
2
Projekt mock-upa
od 139 pln*
3
Nałożenie grafiki na istniejącą makietę
od 39 pln*
4
Godzina pracy grafika nad projektem
50 pln/h*
5
Wizualizacja "sceny"
od 139 pln*
6
Inne projekty
do ustalenia

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.