systemy zarządzania treścią

profesjonalne administrowanie stronami www

administrowanie stronami www banner

Nasza firma zajmuje się prfesjonalnym oraz kompleksowym administrowaniem stronami internetowymi. Niezależenie czy chcesz wymienić tylko część tekstu lub grafikę czy masz dla nas o wiele bardziej skomplikowane zadanie z chęcią udzielimy Ci takiej pomocy. W twoje ręcę oddajemy doświadczony zespół programistów, który pomoże Ci nawet w najbardziej skomplikwoanym zagadnieniu. Do każdego problemu podchodzimy bardzo poważnie i zawsze staramy się rozwiązywać problemy w możlwie jak najkrótszym czasie. Przy większych zamówieniach związanych z administrowaniem stronami oferujemy korzystne rabaty.

Co wchodzi w skład usług związanych z administorwaniem stronami internetowymi:

  • umieszczanie wpisów
  • dodawanie lub podmiana zdjęć lub grafik
  • umieszczanie i informowanie o nowościach i promocjach
  • zmiany wybranych części witryny według wskazania klienta
  • wprowadzanie chronicznych aktualizacji lub zmian

cennik administrowania stronami www

Ze względu na różnorodność oraz mnogość opcji jakie moze zawierać w sobie system zarządzania treścią, ceny podane poniżej są wartościami orientacyjnymi. Wszelkie szczegóły i wyceny ustalamy w trakcie rozmowy telefonicznej lub kontaktu e-mail.

# Nazwa usługi Cena
1
4 roboczogodziny pracy nad witryną
od 199 pln*
2
8 roboczogodzin pracy nad witryną + 1 godzina kolejna gratis
od 399 pln*
3
12 roboczogodzin pracy nad witryną + 2 kolejne godziny gratis
od 798 pln*
4
Roboczogodzina
50 pln/h*
4
Ponadstandardowy działania lub duże realizacje
do ustalenia

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto.

trochę więcej o administrowaniu stronami

administrowanie stronami banner

administrowanie czyli zarządzanie twoim Internetowym kawałkiem podłogi

Posiadanie strony wiąże się z wieloma korzyściami, szczególnie jeśli prowadzimy działalność gospodarczą. Dzięki własnej witrynie możemy wykreować pozytywny wizerunek naszej firmy oraz dotrzeć do większego grona odbiorców, w szczególności młodzieży. Niestety administrowanie witryną posiada również swoje negatywne strony. Przede wszystkim jest to proces, który wymaga odpowiedniego wkładu czasowego, którym nierzadko nie dysponujemy. Ponadto świat Internetu rządzi się swoimi prawami i należy posiadać kompetencje, które pozwolą nam spełniać wszystkie jego wymogi i sprawiać, że strona będzie naszą chlubą.

kompleksowa administracja twoją stroną

Kompleksowa administracja wiąże się ze stałym procesem umieszczania nowości na naszej stronie internetowej. Jeśli chcemy w oczach odbiorców dobrze wypaść i wzbudzić ich zaufanie, niezwykle istotne jest aby pokazać swoje zaangażowanie i profesjonalizm. Umieszczanie postów czy zdjęć raz na kilka miesięcy sprawia, że pozycja naszej witryny spada w wynikach wyszukiwania, co wiąże się ze zmniejszoną ilością odsłon i wejść. Regularna opieka nad stroną, w przypadku gdy zajmujemy się pracą i aspektami biznesowymi naszej działalności wydaje się być niemożliwa.

administrowanie z głową - zaufaj kreatywnym programistom

W takiej sytuacji, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy fachowców, którzy w dziedzinie administrowania stronami internetowymi posiadają spore doświadczenie i oferują swoją pomoc. Powierzenie Państwa witryny naszej ekipie to najlepszy wybór. Jesteśmy rzetelnymi osobami, które posiadają świeże i oryginalne spojrzenie na świat Internetu oraz odpowiednie kompetencje, aby móc zająć się Państwa stroną jak najlepiej. Nasi copywriterzy zadbają o merytoryczny content i unikalne teksty, które na pewno przyciągną grono odbiorców. Graficy natomiast zajmą się kompleksowym opatrzeniem witryny unikalnymi zdjęciami, które korespondują z charakterem Państwa działalności. Grono naszych ekspertów od marketingu internetowego zaś obmyśli harmonogram pracy i ustali częstotliwość umieszczania wpisów, która będzie najbardziej skuteczna. Specjalizujemy się zarówno w jednorazowych aktualizacjach Państwa witryny oraz całych pakietach, na które składa się miesięczna, profesjonalna opieka merytoryczno-graficzna. Administracja stroną internetową wiąże się ze stałą współpracą z Państwem, dzięki której możemy ustalić jakie działania są pożądane, a jakie należy wyeliminować. Dzięki statystykom odsłon bacznie obserwujemy i rejestrujemy ilość odwiedzin na stronie oraz jakie działania sprawiły, że internauci decydują się zajrzeć na Państwa witrynę. W dziedzinie webmasteringu posiadamy duże doświadczenie oraz merytoryczną wiedzę dzięki stałemu samodokształcaniu. Powierzenie administracji stroną internetową firmie GO! Creative Design Studio gwarantuje Państwu miejsce lidera wśród witryn konkurencyjnych.