kampanie adwords

linki sponsorowane - czyli adwords

linki sponsorowane banner

W obecnych czasach reklama własnego biznesu to podstawa a najlepszym źródłem do tego, co pokazują rozliczne badania jest internet. Ponad 80% użytkowników poszukuje produktów lub usług w internecie właśnie. Linki sponsorowane czyli kampanie Adwords to bardzo dobra forma reklamy. Ma ona istotne przewagi nad innymi formami.

Po 1 - Błyskawiczny start reklamy adwords.
Po zaprojektowaniu kampanii linków sponsorowanych, uruchomienie usługi linków sponsorowanych odbywa się błyskawicznie i nasza firma od razu jest widoczna w internecie!
Po 2 - Korzystna forma rozliczenia.
W przypadku kampanii AdWords odbywa się ona w formie PPC (Pay Per Click), oznacza to że płacimy tylko za klinknięcie na naszą reklamę! Mamy zatem pewność że docierają do nas tylko klienci będący zainteresowani naszą ofertą i płacimy tylko za potencjalnego nabywcy naszego produktu bądź usługi!
Po 3 - Ustalenie własnego najbardziej odpowiadającego budżetu.
Tak, linki sponsorowane pozwalają wdrożyć w życie kampanie z własnym ustalonym budżetem. Nieważne czy masz 100 czy 1000 złotych! Po wyczerpaniu środków reklma zostanie po porstu wsztrzymana do czasu ponownego doładowania konta.
Po 4 - Targetowanie reklamy AdWords
Ta forma daje nam doskonałą możliwość "wycelowania" reklamy w grupę docelową jaka nas interesuje. Możemy określić lokalizację klientów, godzinę wyświetlania i wiele innych czynników.

cennik kampanii linków sponsorowanych

Poniżej znajdziecie Państwo obowiązujący w naszej firmie cennik kampanii AdWords. Informacje jak go interpretować zamieściliśmy pod tabelą wpłat.

wpłata do kwoty
Próg procentowy
Prowizja progu
Prowizja suma
100 pln*
50%
50,0 pln*
50,0 pln*
150 pln*
45%
22,5 pln*
72,5 pln*
250 pln*
40%
40,0 pln*
112,5 pln*
450 pln*
35%
70,0 pln*
182,5 pln*
850 pln*
30%
120,0 pln*
302,5 pln*
1650 pln*
25%
200,0 pln*
502,5 pln*
3250 pln*
20%
320,0 pln*
822,5 pln*
6450 pln*
15%
480,0 pln*
1302,5 pln*
12850 pln*
10%
640,0 pln*
1442,5 pln*
50000 pln*
5%
1857,5 pln*
3800,0 pln*

Jak czytać tabelę cennika kampanii AdWords?

Przy wpłacie 1000 pln* wynagrodzenie wyniesie 340 pln*, ponieważ: 100*50% + 50*45% + 100*40% + 200*35% + 400*30% + 150*25% = 340 pln.

W przypadku niezrozumienia tabeli zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie odnośnie cennika linków sponsorowanych jak i przybliżymy schemat działania usługi.

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

kampanie adwords dodatkowe informacje

prowadzenie kampanii adwords banner

Google AdWords - bądź widocznym!

Zaistnienie witryny internetowej w świecie on-line jest niezwykle ważne. Wysoka pozycja strony pozwala na szybkie dotarcie do jej treści oraz zebranie obszernego grona odbiorców. Dlatego też w temacie marketingu internetowego pojawiło się wiele udogodnień i nowych technologii, które pomagają w promowaniu strony. Do podstawowych metod zareklamowania witryny w Internecie służy Google AdWords. Jest to system, który pozwala na wyświetlanie linków sponsorowanych nad lub obok wyników wyszukiwania przeglądarki.

Szansa na sukces z linkami sponsorowanymi

Korzyści płynące z zastosowania AdWords są niezaprzeczalne. Dlatego też coraz więcej osób przekonuje się do tej metody i wspiera podstawowe pozycjonowanie linkami sponsorowanymi. Metoda ta jest niezwykle szybka, a jej główną zaletą jest skuteczność. Ponadto system Google pozwala na spersonalizowanie treści w taki sposób, aby były one dopasowane do konkretnej grupy docelowej. Dobrze przeprowadzona kampania AdWords cechuje się zwiększeniem ilości odwiedzin na stronie oraz wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google.

Pro AdWords Specialists czyli nieskromnie... my!

Bardzo istotne jest monitorowanie przebiegu działań oraz dobranie odpowiedniego zestawu słów kluczowych, które będą dopasowane do charakteru działalności konkretnej firmy. Warto powierzyć prowadzenie kampanii fachowcom, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. W GO! Creative Design Studio jesteśmy specjalistami od działań marketingu internetowego. Kompleksowo zajmujemy się sprawami związanymi z systemem AdWords - począwszy od stworzenia konta przez zarządzanie jego treścią aż po codzienne monitorowanie zachodzących zmian. Dzięki opiece naszych specjalistów, możecie mieć Państwo pewność, że kampania zostanie przeprowadzona zgodnie z panującymi aktualnie warunkami wśród witryn konkurencyjnych. Przeglądanie stron konkurencji sprawia, że możemy nanosić istotne modyfikacje, które zwiększą skuteczność działania. Istotny jest przede wszystkim dobór słów kluczowych, które można zmienić tak, aby przeglądarka uważała je za potrzebniejsze od innych. Gwarantujemy Państwu zadowolenie z przeprowadzonej kampanii, dzięki zebranym przez okres miesiąca raportom z przebiegu AdWords, które dokładnie pokazują ilość kliknięć w Państwa witrynę. Jest to również informacja dla nas, po jakich słowach kluczowych i frazach, internauci chętniej wchodzili w konkretną stronę.

Optymalizacja kosztów kampanii linków sponsorowanych

W przeprowadzanych przez nas kampaniach AdWords staramy się być jak najbardziej skuteczni, z uwzględnieniem jak najmniejszych kosztów. Dla profesjonalistów, czyli nas, prawidłowo przeprowadzona kampania cechuje się zoptymalizowaniem kosztów za kliknięcie. Wraz z odpowiednio określoną grupą docelową, frazami i nakreśloną działalnością Państwa firmy, jesteśmy w stanie znacząco pomóc istnieniu witryny w internetowej przestrzeni.