projektowanie ulotek reklamowych

ulotki? my twój projekt zrobimy profesjonalnie!

projetkowanie ulotek reklamowych banner

Warto zdawać sobie sprawę, jak duże możliwości dla firmy niesie za sobą kolportaż ulotek. Małe papierowe broszurki stanowią doskonały środek masowego przekazy, dzięki któremu szeroka rzesza potencjalnych klientów może dowiedzieć się o funkcjonowaniu danej firmy, a także o jakości proponowanych przez nią dóbr. Skoro kawałek kartki może skupić na firmie uwagę tak wielu klientów, niewątpliwie warto takie rozwiązanie wykorzystać. Należy jednak pamiętać, aby wykonanie ulotki powierzyć osobom kompetentnym, które wiedzą jak dobrać kolory, czcionkę oraz kształty tak, aby właściwie odzwierciedlały one charakter danej firmy. Ulotka potrafi być prawdziwą wizytówką firmy, a co za tym idzie, nie wolno pozwolić, aby niewłaściwy projekt ulotki w jakikolwiek mógł zniekształcić obraz firmy w oczach odbiorcy.

Projektujemy ulotki w różnych formatach i kształtach:

  • ulotki jedno i obu-stronne
  • ulotki składane i ulotki w formacie DL
  • ulotki w najbardziej polularnych formatach A6, A5 i A4
  • ulotki okrągłe

Jakie firmy szczególnie powinny skorzystać z reklamy w formie ulotek?

ulotki reklamowe banner

Szczególną wagę do kolportażu ulotek powinny przykładać firmy gastronomiczne, ponieważ nierzadko klienci decydują się na wybór określonej restauracji za sprawą impulsu. Ponadto reklama w formie ulotek jest także zalecana dla firm proponujących różnorodne usługi, ponieważ jest to bardzo skuteczny sposób informowania odbiorców o istnieniu danej firmy. Ulotki nie tylko informują potencjalnych klientów o ofercie danej marki, ale poprzez swoje walory wizualne potrafią zapadać głęboko w pamięć odbiorców, którzy zapewne będą dzięki temu świadomi, którą firmę wybrać, gdy tylko odczują oni daną potrzebę. Warto także mieć na uwadze, że unikalna ulotka może nie tylko informować odbiorców o istnieniu danej marki, ale jednocześnie wpływać na pozytywny obraz całej działalności. Biorąc pod uwagę jak wiele korzyści niosą za sobą ulotki, wręcz grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Dzięki ulotkom żadne walory firmy na pewno nie pozostaną niezauważone, co może skutkować niczym innym, jak tylko szeroką rzeszą klientów.

cennik projektowania ulotek reklamowych

Szczegółowy cennik według jakiego realizujemy projektowanie ulotek reklmaowych znajdziecie Państwo poniżej. W przypadkach niestandardowych zamówień prosimy o kontakt a my wycenimy usługę dla Państwa indywidualnie!

# Pakiet Ilość koncepcji Ilość poprawek Cena
1
STANDARDOWY
1
do 3
od 89 pln*
2
STANDARDOWY+
2
do 6
od 179 pln*
3
WYMAGAJĄCY
3
do 10
od 349 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

ostatnie nasze projekty ulotek