systemy rejestracji

dedykowane systemy rejestracji

systemy rejestracji banner

W dzisiejszym zabieganym świecie trudno znaleźć czas na załatwienie podstawowych spraw takich jak umówienie się do lekarza czy zabukowanie domku letniskowego na urlop. W celu usprawnienia tych czynności oraz ułatwienia życia powstają coraz to nowsze technologie i rozwiązania.

Na pewno nie raz przeglądając Internet napotkałeś na serwisy, które zajmują się zbieraniem baz danych i oferowaniem szybkich rejestracji w formie online. Tworzeniem takich systemów zajmujemy się również my. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji? Przede wszystkim dlatego, że cechuje się wieloma plusami takimi jak:

  • szybkość działania,
  • możliwość wykonania operacji 24/7,
  • bezpłatność.

Każdy z nas pragnie szybko umówić się do lekarza, bez konieczności stania w ekstremalnie długiej kolejce czy też dzwonienia i wyczekiwania na linii po kilkadziesiąt minut. Systemy rejestracji w formie online pozwalają szybko, za pomocą zaledwie kilku kliknięć dokonać umówienia się na wizytę czy też znalezienia komfortowego noclegu w dogodnym dla nas terminie. Ponadto, z racji faktu, że wszystko zachodzi w formie internetowej nie musimy martwić się o ponoszenie dodatkowych kosztów związanych z dojazdem czy też rozmową telefoniczną.

Popularność systemów rejestracji

Z systemów rejestracji korzysta coraz większa liczba przedsiębiorców, ponieważ widzą, że ma to przyszłość, cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi i jest wielkim udogodnieniem oraz ułatwieniem.

Zaprezentuj swoim klientom najlepsze, najbardziej komfortowe usługi i zgłoś się do GO! Creative Design Studio po wykonanie autorskiego systemu rejestracji dla Twojej działalności!

cennik systemów rejestracji

Podane poniżej ceny są wartościamy orientacyjnym ponieważ niezmiernie trudno wycenić jest system i funkcjonalności w nim zawarte. Pamietajcie zawsze chętnie odpowiemy na wasze pytania i w razie potrzeby wycenimy system indywidualnie

# Usługa Cena
1
System Rejestracji - BASIC - standardowe opcje
od 1199 pln*
2
System Rejestracji - EXTENDED - opcje rozszerzone
od 1599 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.