systemy dla księgowości

nowoczesny system twojego biura księgowego

systemy dla biur księgowych banner

Każdy przedsiębiorca doskonale wie jak ważne jest posiadanie dobrego, zaufanego i doświadczonego księgowego, który opiekuje się naszymi finansami. Niekiedy jednak, zważając na współczesny świat, w którym brakuje czasu każdemu, skontaktowanie się ze swoim księgowym okazuje się być wręcz niemożliwe. Ta sama sytuacja dotyczy również drugiej strony. Dlatego wszystkim osobom zainteresowanym usprawnieniem tych kontaktów prezentujemy dedykowane systemy dla księgowości.

Plusy systemów online dla księgowości

Systemy, które tworzymy cechują się wieloma pozytywnymi stronami, które sprawiają, że coraz częściej wybierane są przez przedsiębiorców. Korzystanie z tych systemów jest przede wszystkim:

  • bezpłatne,
  • szybkie,
  • bezpieczne.

Systemy takie posiadają odpowiednie zabezpieczenia, co oznacza, że dostęp do danych posiadają tylko i wyłącznie osoby upoważnione do wglądu. Ponadto są niezwykle wygodne, ponieważ w jednym miejscu zbierane zostają wszystkie niezbędne dane, które są chronione. Dostęp do takiej bazy jest absolutnie bezpłatny i dozwolony niezależnie od godzin, ponieważ bazuje on na formie online.

Usprawnij swój biznes, spraw by Twoje finanse były bezpieczne i żebyś stale mógł mieć do nich dostęp. Aby uzyskać to wszystko wystarczy, że zgłosisz się do nas i otrzymasz stworzony specjalnie dla Ciebie, uniwersalny i łatwy w obsłudze system dla księgowości.

cennik systemów dla księgowości

# Usługa Cena
1
System dla Księgowości - BASIC - standardowe opcje
od 1499 pln*
2
System dla Księgowości - EXTENDED - opcje rozszerzone
od 1999 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.