fotografia reklamowa

fotografia reklamowa - tylko z nami!

fotografia produktowa banner

Chcąc ukazać oferowane przez siebie dobro w jak najlepszym świetle, warto zadbać o profesjonalną fotografię produktową, która jest w stanie uwydatnić wszelkie walory firmy i sprawić, że klient skupi na niej szczególną uwagę. Warto wykorzystać fakt, że większość odbiorców jest szczególnie wrażliwa na walory wizualne reklamy i tym prostym sposobem zagwarantować swojej firmie szerszą rzeszę klientów.

Na czym polega fotografia produktowa?

Produktowa fotografia to nic innego jak zobrazowanie produktu tak, aby jak najlepiej podkreślić jego wszelkie zalety. Dzięki fotografii klient ma możliwość zapoznania się z cechami charakterystycznymi danego dobra, dzięki czemu staje się bardziej skłonny do zakupu. Aby uwydatnić obraz produktu szczególnie brane są pod uwagę następujące elementy:

  • jednolite tło, co pozwala klientowi skupić uwagę wyłącznie na danym produkcie,
  • odpowiednie oświetlenie np. kontra, co daje klientowi poczucie bliższego kontakty z produktem,
  • ostrość, co daje odbiorcy rzeczywisty obraz produktu.

Jak widać profesjonalnie stworzona fotografia danego produktu może znaczącą poprawić jego odbiór wśród potencjalnych klientów, daje im poczucie prestiżu i luksusu. Mamy nadzieję że nie macie Państwo żadnych wątpliwości że wybór nas i profesjonalnej fotografii produktowej i reklamowej jaką świadczymy to doskonała decyzja! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dlaczego reklamowa i produktowa jest tak ważna?

fotografia reklamowa banner

Jak się okazuje, podczas wyboru produktów, większość osób kieruje się właśnie walorami wizualnymi, a co za tym idzie produkty wyglądające korzystnie na fotografii, są szczególnie warte uwagi. Fotografia stanowi dla klienta niemal namacalny dowód na to, że dany produkt faktycznie charakteryzuje się świetną jakością. Stosując odpowiednie barwy na fotografii produktowej, można łatwo wywołać u potencjalnego klienta emocje skłaniające go do zakupu danego dobra. Ponadto, umożliwiając odbiorcom reklamy zapoznanie się z wizualnymi walorami produktu, można zdobyć zaufanie klienta, który dzięki dobrej fotografii wie, że nie kupi 'kota w worku'.

cennik fotografii reklamowej i produktowej

W przypadku zamówień ponadstandardowych lub gdy nie przewiduje ich cennik naszej fotografi prosimy o kontakt indywidualny.

# Produkt 1 - 49 zdjęć 50 - 99 zdjęć powyżej 100 zdjęć Stała współpraca
1
Packshot, bez obróbki
od 35 pln/sztuka*
od 25 pln/sztuka*
od 15 pln/sztuka*
do ustalenia
1
Pacjshot, szparowanie + retusz przedmiotów
od 43 pln/sztuka*
od 33 pln/sztuka*
od 22 pln/sztuka*
do ustalenia
1
Fotografia aranżowana
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
1
Sesje zdjęciowe w plenerze
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
1
Fotografia korporacyjna
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
1
Fotorelacje
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
1
Wizualizacje 360
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia
do ustalenia

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.