o naszej firmie

informacje o firmie

trochę...o nas

Nasza firma powstała niedawno bo w 2014 roku, wtedy sformalizowała się wcześniejsza współpraca zdalna i realizacja projektów w formacie freelancerskim. Jesteśmy młodą firmą i wiemy o tym ale za to jesteśmy pełni werwy i zapału do pracy! Mamy nadzieję że uda nam się podzielić z Wami naszym entuzjazmem!

Nasze doświadczenie jest jednak o wiele bogatsze. Sięga ono 2010 roku. Od tego czasu zaczeliśy interesować się i zajmować webdesignem, SEO i SEM oraz w pewnym stopniu również grafiką, co jest nieodłączną dziedziną projektowania witryn. Przez ten okres czasu realizowaliśmy szereg projektów, zarówno we własnym zakresie jak i współpracując z różnymi agencjami. Po prostu nabieraliśmy doświadczenia i ciągle się uczyliśmy.

W 2014 roku dwójka założycieli sformalizowała swoją wcześniejszą częściową współpracę i założyła go! creative design studio. W 2015 roku dołączyły do nas kolejne dwie osoby wzbogacając firmę i rozszerzając zakres jej działania, oferowanych usług jak, dodając jej jeszcze więcej entuzjazmu do pracy i rozwijania się. Jak widać ciągle się rozwijamy i chcemy więcej! Zapraszamy Was serdecznie do współpracy!

nasze umiejętności
logtyp GO! Creative Design Studio
HTML5
100%
PHP 5.31
95%
CSS3
95%
jQuery
80%
PHOTOSHOP
90%
ILLUSTRATOR
85%
SEO
90%
SEM
90%

"Mogę zaakceptować porażkę, ale nie mogę zaakceptować braku próby."

Michael Jordan Legenda koszykówki, wybitny sportowiec, ikona