copywriting

copywriting...branding...naming...GO!

copywriting banner

Notki, krótkie teksty, opracowania, wypracowania, artykuły, publikacje prasowe i slogany reklamowe, adnotacje, streszczenia, opisy produktów, teksty na stronę, teksty pozycjonujące...to i o wiele więcej możemy Wam dać. Gołym i nieuzbrojonym okiem widać jak rozległą dziedziną jest copywriting właśnie. Dziedzina, która nieustannie się rozwija i rozwijać będzie patrząc chociażby od strony marketingowej oraz zapotrzebowania na teksty, która nieustannie się zwiększa.

Ilość publikacji w internecie jest nieprzeliczalna wręcz monstrualna więc zapotrzebowanie na coraz to nowe teksty nas nie dziwi, można nawet zaryzykować stwierdzenie że cieszy. W dobie content marketingu gdzie treść i to treść wysokiej jakości, niosąca ze sobą jakąś wartość dla użytkownika jest najważniejsza liczymy że będzie Was jeszcze więcej, Was = naszych przyszłych klientów.

usługi copywriterskie jakie oferujemy to m.in.

teksty na potrzeby seo

Teksty niskiej, wysokiej i poradnikowej jakości.

opisy produktów

Typowe teksty na potrzeby sklepu internetowego.

teksty na stronę firmową

Przygotowanie i wdrożenie opisu Twojej działaności.

teksty na bloga

Wspomożemy Twoją kreatywność i przygotujemy wpisy.

artykuły

Przy dopowiednim researchu napiszemy artykuł na kazdy temat.

e-booki

Tak, możemy również napisać e-booka za Ciebie!

cennik profesjonalnego copywritingu

Jesteśmy elastyczni jeżeli chodzi o tworzenie tekstów. Jeżeli nie znajdziesz odpowiadającej Tobie oferty skontaktuj się z nami a wycenimy usługę copywritingu specjalnie dla Ciebie!

# Rodzaj tekstu Jakość Ilość znaków Cena
1
Tekst SEO
niska, tzw. "preclowa"
1000 zzs
od 3 pln*
2
Tekst SEO
wysoka
1000 zzs
od 5 pln*
3
Tekst SEO
najwyższa, tzw. "poradnikowa"
1000 zzs
od 9 pln*
4
Opisy produktów dla sklepów
bardzo wysoka
300 zzs
od 10 pln*
5
Tekst na stronę firmową
bardzo wysoka
1000 zzs
od 15 pln*
5
Tekst na bloga firmowego
bardzo wysoka, poradnikowa
1000 zzs
od 12 pln*
6
Artykuły
bardzo wysoka, poradnikowa
1000 zzs
od 15 pln*
7
Ebooki
bardzo wysoka, poradnikowa
1000 zzs
do ustalenia

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

dodatkowe informacje o copywritingu

prowadzenie bloga firmowego banner

niełatwa sztuka składania słów czyli copywriting

Ogólnie copywriting można zdefiniować jako przygotowywanie tekstów reklam oraz ogłoszeń. Nie jest to jednak tak proste działanie, jak mogłoby się wydawać.

Copywriter aby spełnić swe zadanie jak najlepiej, powinien spełniać następujące wymogi:

  • posiadać lekkie pióro
  • wykazywać się świadomością słowa
  • być kreatywną oraz pomysłową osobą

pisać każdy może...czyżby?

Parafrazując słowa piosenki – zarówno śpiewać jak i pisać każdy może. Z lepszym lub gorszym skutkiem. Stworzenie profesjonalnych tekstów powinniśmy powierzyć osobie, która jest kompetentna, wykazuje się wyobraźnią oraz talentem. Przecież każdy wymaga, aby zlecone zadanie zostało wykonane jak najlepiej, czyż nie?

nie popełniaj błędów...zaufaj profesjonalnemu copywriterowi

Niezwykle istotne zatem jest, by zadanie przygotowania tekstu zostało powierzone odpowiedniej osobie lub kreatywnemu zespołowi.

wybór jest prosty - profesjonalny copywriting!

Jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem. Z niejednego pieca chleb jedliśmy i niejeden smakowity tekst zaserwowaliśmy naszym klientom. Naszym głównym przesłaniem jest minimalistyczna różnorodność. Sprawia to, że nasze prace wyróżniają się oryginalnością, merytoryczną wiedzą oraz przesłaniem, które zrozumiałe jest dla każdego odbiorcy. Bardzo dobrze czujemy się w kreowaniu tekstów dla konkretnych grup docelowych, jak również uniwersalnych przekazów, których zadaniem jest dotarcie do wszystkich.

nie tylko znaki

Pojęcie copywritingu ewoluowało w ostatnich latach i poszerzyło zakres swoich działań. Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata zawodowego wiemy, że formułowanie trafnych spostrzeżeń to nie wszystko. W branży copywriterów oprócz lekkości pisania na dowolny temat potrzebna jest również wiedza o marketingu internetowym, którą posiadamy. Jesteśmy w stanie napisać oryginalny wiersz o gruszce, który w zbiorze literackim prezentowałby się wyśmienicie. Możemy również stworzyć tekst o niezrozumiałej proweniencji ustroju merkantylnego, wywodzącego się z bulionizmu i imponderabiliach tego świata. Tak, mamy ku temu predyspozycje. Jesteśmy jednak świadomi tego, że przestrzeń internetu rządzi się swoimi prawami, a jego głównym zadaniem jest łatwość przyswojenia zaprezentowanej informacji oraz jej wysoka pozycja w wyszukiwarce.

1, 2, 3 GO!

Ekipa copywriterów firmy GO! Creative Design Studio to młodzi ludzie, którzy posiadają świeże i oryginalne spojrzenie na zagadnienie tworzenia tekstów. Gwarantujemy stworzenie unikalnego tekstu, dostosowanego do tematyki i grupy docelowej wraz z użyciem fraz kluczowych. Dokładamy wszelkich starań, aby zlecenia spełniały absolutnie wszystkie wymogi i były realizowane na najwyższym poziomie. Z naszą pomocą uzyskasz chwytliwy i błyskotliwy tekst, który będzie liderem pozycjonowania.