marketing szeptany

marketing szeptany czyli robimy buzz

marketing szeptany banner

Robić buzz czyli z angielskiego brzęczeć, nagłaśniać, robić szum, propagować to wszystko i jeszcze więcej możemy zrobić dla Was poprzez profesjonalnie przeprowadzoną kampanię marketingu szeptanego. Nasze działania w oparciu o kampanię buzz marketingu są doskonałą alternatywą jak i wsparciem innych działań marketingowych takich jak np. pozycjonowanie czy kampanie adwords, remarketingowe i inne. Dzięki tym działaniom wyjdziesz naprzeciw swoim klientom i pozowolisz się mu dowiedzieć więcej o Twoim produkcie lub usłudze!

korzyści buzz marketingu...same korzyści...

dotarcie do klienta

Pozwala wyść na przeciw klientom szukającym konkretnych usług/produktów w sieci.

wiarygodność

Internauci przed zakupem szukają obiektywnych informacji o produkcie/usłudze na blogach, forach itp.

zachęta

Właściwiy opis i opinia pozwala zachęcić użytkowników do zapoznania się z ofertą lub przekierować na stronę.

wizerunek firmy

Dzięki kampanii buzz marketingu możecie Państwo ocieplić lub zbudować wizerunek firmy lub markę.

wparcie działań SEO

Dobrze przeprowadzana kampania marketingu szeptanego pozwoli podnieść pozycję strony w wyszukiwarce.

zwiększony ruch na stronie firmowej

Poprzez zostawianie odnośników do strony w trakcie kampanii, użytkownicy w sposób naturalny klikają na niego.

głośno i pozytywnie

Marketing szeptany gwarantuje to że o Twojej firmie będzie się mówiło i zachęci użytkowników do opinii.

źródło informacji

Kampania buzz marketingowa to dodatkowe źródło informacji na temat Twojej firmy z czym klienci mogą się zapoznać.

cennik kampanii buzz marketingowych

Cennik obejmuje dwa warianty kampanii marketingu szeptanego. Wersję BASIC i PREMIUM. W pierwszej wersji dodajemy wpisy podstawowe w wersji premium cena kampanii buz marketingowej zawiera wcześniejsze przygotowanie kont (dodanie kilku wpisów w różnych odstępach czasowych), tak aby dopiero któryś z kolei post był tym wpisem właściwym. Zwiększa to wiarygodność wpisu jak i jego naturalność.

buzz marketing - basic

# Ilość wpisów Czas realizacji Cena kampanii
1
100
do 30 dni
od 299 pln*
2
200
do 45 dni
od 549 pln*
3
300
do 60 dni
od 699 pln*

buzz marketing - premium

# Ilość wpisów Czas realizacji Cena kampanii
1
100
do 45 dni
od 529 pln*
2
200
do 60 dni
od 999 pln*
3
300
do 75 dni
od 1199 pln*

Oferta marketingu szeptanego obejmuje:

  • Przygotowanie bazy wpisowej (spis portali, forów, artykułów, blogów wortali, serwisów opiniotwórczych oraz innych miejsc), gdzie będą pojawiać się
    publikacje na temat Waszego biznesu.
  • Zapoznanie się z usługami podmiotu dla którego wykonujemy kampanię buzz marketingową. To pozwoli nam pisać do rzeczy i profesjonalnie.
  • W razie zapotrzebowania prowadzić będziemy również aktywną dyskusję na forach, portalach, blogach i w miejscach gdzie występuje interakcja
    użytkownika.
  • Ochrona wizerunku klienta w Internecie poprzez obserwację i monitoring wpisów. Działania podejmowane są w możliwie jak najkrótszym czasie.
  • Comiesięczne raprtowanie z wyników kampanii buzz marketingowej wraz z wnioskami.
  • Po zakończeniu kampanii marketingu szeptanego przygotowujemy całościowy raport podsumowujący przeprowadzone przez nas działania.

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

buzz buzz hałas

buzz marketing banner

zaufanie w sieci - wykorzystajmy to!

Przeprowadzone badania wykazują, że jesteśmy bardzo podatni na sugestie i rekomendacje innych osób. Aż 70% społeczeństwa ufa informacjom, które zawarte są w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki takim wynikom specjaliści od marketingu wpadli na pomysł, aby wykorzystać to w działaniach sprzedażowych. Dlatego też powstał termin marketingu szeptanego (ang. Buzz Marketing), który jest strategią polegającą na wywoływaniu dyskusji na temat przedmiotu konkretnej akcji marketingowej. Marketing szeptany pomaga wzmocnić pozycję danej firmy oraz wyrazić pozytywne zdanie na jej temat, które przyciągnie potencjalnych odbiorców.

Pssst, to reklama - dyskretny buzz marketing

Marketing szeptany to bardzo dobra forma reklamy, która staje się coraz bardziej popularna w Internecie. Takie działania wspierają i umacniają SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych. Najczęstszą techniką, z której korzystają osoby zajmujące się marketingiem sieciowym jest redagowanie wpisów na forach oraz komentowanie postów na blogach. Pozwala to wyszukiwarce połączyć te działania z pozycją danej strony wobec innych witryn. Udzielanie się na różnorakich portalach społecznościowych również pozwala na wzmocnienie pozycji. Niezwykle istotne jest, aby marketing szeptany wykonywany był umiejętnie. W przeciwnym razie wyszukiwarka potraktuje to jako spam i zablokuje naszą witrynę.

profesjonalny marketing szeptany

Prawidłowo wykonywany marketing szeptany jest gwarancją sukcesu strony internetowej. Każda firma, profesjonalnie zajmująca się marketingiem internetowym ma świadomość jak powinna wyglądać dobrze przeprowadzona kampania szeptana. W GO! Creative Design Studio od wielu lat zajmujemy się buzz marketingiem i wiemy jakie techniki należy stosować, a jakich unikać. Każdą kampanię marketingu szeptanego przeprowadzamy kompleksowo, od podstaw. Najważniejsza dla nas, w pierwszym etapie, jest analiza Państwa branży oraz umieszczenie jej pośród firm konkurencyjnych. Pozwala nam to na ustalenie jakimi mechanizmami posługują się inni i jak prawidłowo wykorzystać niewiedzę konkurencji. Po zebraniu podstawowych informacji o Państwa działalności, kierujemy się ku sporządzeniu listy miejsc w internetowym świecie, które odpowiednie będą do umieszczania wpisów na temat Państwa firmy. Skupiamy się na doborze specjalistycznych forów internetowych, sieciowych baz firm oraz portali branżowych. Dokonujemy wśród nich selekcji i wybieramy najpopularniejsze, zaufane witryny, które cieszą się największą ilością odwiedzin. Umieszczane przez nas wpisy są oryginalne i przystosowane do różnych odbiorców. Copywriterzy GO! Creative Design Studio dokładają wszelkich starań, aby każdy wpis związany z marketingiem szeptanym był jak najbardziej unikatowy i wyróżniający się na tle innych. Pozwala to w naturalny sposób wypromować Państwa działalność i zaznajomić odbiorców z oferowanymi przez Państwa usługami lub produktami.

GO! Buzz

Wybór naszych fachowców to gwarancja sukcesu oraz umocnienia pozycji Państwa działalności w Internecie. Większe zainteresowanie internautów przekłada się na wyższy obrót finansowy w świecie realnym.