systemy dla serwisów

nasze systemy dla serwisów...

systemy dla serwisów banner

Serwisy naprawy urządzeń i podobne instytucje cechują się tym, że zrzeszają grono pracowników, którzy zajmują się konkretnymi, wyznaczonymi dla nich zadaniami. Istnieje osoba, która przyjmuje zlecenie, która zajmuje się naprawą i osoba odpowiedzialna za powiadomienie klienta o wykonanej usłudze. Niekiedy zachodzą problemy w komunikacji między pracownikami i należy stworzyć rozwiązanie, które ją usprawni.

Dlaczego systemy dla serwisów GO?

Nasze systemy wykonujemy z użyciem banalnie prostych skryptów, które są bardzo intuicyjne i nikt nie powinien mieć problemów z ich obsługą. W projektowaniu takich systemów stawiamy na przejrzysty layout, który sprawia, że odnalezienie się w jego obrębie jest przyjemne i szybkie. Budujemy bazy danych, które zbierają informacje o pracownikach, o ich zawodowych umiejętnościach i godzinach pracy. Dzięki temu możemy zlecić konkretne zadanie wybranemu przez nas pracownikowi, który aktualnie odbywa swoją zmianę.

Plusy naszych systemów

Do pozytywnych cech systemów dla serwisów zaliczamy:

  • łatwość obsługi,
  • szybkość działania,
  • intuicyjność,
  • przejrzystość.

Dzięki najnowszym technologiom jakie stosujemy w procesie tworzenia, systemy GO! Creative Design Studio są niezawodne i bezpieczne. Klienci, którzy zaufali nam i pracują z użyciem naszych skryptów bardzo je sobie chwalą i polecają innym.

Spraw aby praca Twojego zespołu przebiegała sprawniej i dokładniej – w tym celu zgłoś się do nas!

cennik systemów dla serwisów

# Usługa Cena
1
System dla Serwisów - BASIC - standardowe opcje
od 1399 pln*
2
System dla Serwisów - EXTENDED - opcje rozszerzone
od 1799 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.