szablony aukcji allegro

indywidualne szablony allegro

szablony allegro banner

Nowoczesny i przede wszystkim unikatowy szablon allegro zwiększa sprzedaż! Taka jest niepodważalna prawda. Nie od dzisiaj wiemy że każdy z nas a co za tym idzie użytkownik czy potencjalny klient "kupuje oczami". Gustownie przygotowany szablon allegro na pewno przykłuje uwagę i zwiększy szansę na zakup oferowanego przez nas towaru czy usług.

Nasza firma oferuje nowczesne szablony aukcji allegro przygotowane specjalnie dla naszego klienta. Są one tworzone na indywidualne zamówienie co daje Państwu pewność iż dostaniecie produkt, który nie był wcześniej użyty przez żaden inny podmiot czy firmę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio gdzie znajdziecie Państwo szablony jakie do tej pory wykonaliśmy.

cennik szablonów allegro

# Nazwa usługi Cena
1
1 koncepcja 3 poprawki
od 199 pln*
2
2 koncepcje 6 poprawek
od 369 pln*
3
3 koncepcje 8 poprawek
od 659 pln*
4
serwer do umieszczenia aukcji allegro i zdjęć - 1 GB
od 50 pln*/rok
5
Szkolenie w zakresie obsługi szablonu - 1 godzina
50 pln*
6
Instalacja szablonu na koncie klienta
gratis
7
Późniejsze poprawki lub zmiany w szablone aukcji allegro
50 pln/h
8
Przygotowanie unikatowego tekstu do użycia w szablonie aukcji
od 20 pln*/opis
9
Grafiki do szablonu allegro
od 15 pln*/grafika

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto.

szablony aukcji allegro - trochę więcej informacji

szablony aukcji allegro

Charakterystyczny wygląd szablonu to podstawa

Istnienie w sieci zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jednak należy pamiętać o złotej zasadzie, czyli: wyróżniaj się. Charakterystyczny i oryginalny wygląd witryny, sklepu czy profilu na portalu społecznościowym jest gwarancją większej ilości kliknięć oraz zainteresowania internautów. Minęły już czasy kiedy każda aukcja na platformie Allegro oraz każdy blog wyglądał identycznie i posługiwał się tymi samymi standardowymi szablonami. Aktualnie panuje trend na unikalność, który podyktowany jest prostą przyczyną – teraz istnieje dużo więcej stron, aniżeli jeszcze kilka lat temu. Ten internetowy gąszcz sprawia, że aby się wybić, należy podążać za aktualnymi modami.

Estetyczny wygląd szablonu allegro = pozytywna ocena

Oczywistym jest fakt, że to, co ładne bardziej przykuwa wzrok i wzbudza nasze zaufanie. Dlatego też decydując się na działalność w sieci należy porzucić niechlujstwo, a zacząć wykazywać niezwykłą dbałość o szczegóły oraz ogólny odbiór estetyczny. Gusta są różne i nie wszystko to, co wydaje nam się atrakcyjne również musi podobać się innym. Należy jednak pamiętać, że istnieją podstawowe cechy, które są wyznacznikiem estetyki i należy je spełnić. Dodatkowo fachowi graficy, którzy zajmują się kreowaniem wizerunku internetowego bardzo dobrze znają wymagania i różne preferencje odbiorców.

Oryginalny wygląd szablonu aukcji Allegro

W firmie GO! Creative Design Studio posiadamy doświadczonych grafików, którzy z zaangażowaniem i pieczołowitością wykonają projekt Państwa oryginalnego szablonu Allegro. Unikatowy wygląd Państwa aukcji sprawia, że szanse na pozyskanie klientów znacznie wzrastają. Proces projektowania szablonu jest dla nas niezwykłą gratką, a dzięki bogatemu doświadczeniu zlecenia wykonujemy w trybie ekspresowym. Szczególną uwagę w kreowaniu grafik przykładamy produktowi, który chcą Państwo sprzedać oraz odbiorcom, którzy chętni będą daną rzecz pozyskać. Najistotniejsze dla nas jest, aby szablon był wykonany w sposób przejrzysty tak, aby wszystkie istotne informacje o produkcie zostały wyróżnione. Taka aukcja staje się dla internautów niezwykle atrakcyjna i pełna merytorycznych informacji, czyli idealna dla osób, które potrzebują dany produkt kupić. Nasze realizacje są nowoczesne i spełniają wszystkie internetowe standardy. Oryginalny design oraz czytelny layout sprawiają, że szablony Allegro wykonane przez grafików naszej firmy są gwarancją na zwiększenie sprzedaży Państwa produktów. Ze względu na silną konkurencję, jaka panuje na rynku internetowym, dokładamy wszelkich starań i dopracowujemy z Państwem każdy szczegół, aby ostateczny wygląd prezentował się w taki sposób, że nikt nie będzie w stanie przejść obok niego obojętnie. Na każdym etapie realizacji udzielamy merytorycznych porad oraz jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o wszelakie konsultacje.