prowadzenie bloga firmowego

jak firmowy blog może wspomóc twój biznes

prowadzenie bloga firmowego banner

W bardzo prosty sposób. Profesjonalnie prowadzony blog firmowy to znakomite, wręcz idealne miejsce do komunikacji z obecnymi lub przyszłymi klientami. Blog firmowy umożliwia poznanie ich opinii na temat istniejących produktów lub jakości świadczonych usług oraz pomysłów na zmiany, nowe promocje. Rzetelnie poprowadzony blog przez profesjonalistów to również potencjalne źródło nowych klientów, którzy trafią na naszą stronę a co za tym idzie nasz biznes w poszukiwaniu, na przykład porad lub w poszukiwaniu zaspokojenia ich konkretnych potrzeb.

Poprzez prowadzenie bloga pokazujemy również swoją druga, "ludzką" stronę a nie tylko chłodną korporację lub firmę. Możemy wchodzić w interakcje z użytkownikami i przy okazji wiele się nauczyć o zapotrzebowaniu naszych klientów lub tego co możemy poprawić. Jak widać gołym okiem blog firmowy to same pozytywy dzięki którym możemy nieco "ożywić" nasz biznes.

korzyści bloga firmowego

komunikacja z klientem

Prosty sposób na wchodzenie w interakcje z klientem.

pozyskanie klienta

Znakomity sposób na zwiększenie ruchu na stronie.

przyjazny wizerunek

Możemy pokazać się od ludzkiej nie biznesowej strony.
blog firmowy chmurka

cennik prowadzenie blogów firmowych

Poniżej prezentujemy cennik usług prowadzenia bloga firmowego. Istnieje możliwość konfiguracji usługi według własnych potrzeb jeżeli chodzi o częstotliwość umieszania jak i długość jednego wpisu. W takim przypadkach usługa prowadzenia bloga wyceniana jest indywidualnie

# Rodzaj usługi ilość wpisów/m-c długość jednego wpisu Cena
1
abonament
2 wpisy
3000 zzs
od 139 pln*
2
abonament
3 wpisy
3000 zzs
od 179 pln*
3
abonament
6 wpisy
3000 zzs
od 319 pln*
4
abonament
8 wpisy
3000 zzs
od 359 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

dodatkowe informacje o prowadzeniu blogów

prowadzenie bloga firmowego banner

blog firmowy w nowoczesnej odsłonie

Istnieje przekonanie, że blogi w dzisiejszych czasach są już nieaktualnym sposobem przekazywania treści w Internecie. Blog jest rodzajem sieciowego dziennika, który swój najlepszy czas przeżywał kilka lat temu, kiedy to spełniał on funkcje współczesnych portali społecznościowych. Wtedy to, blogerzy dzielili się ze swoimi czytelnikami przede wszystkim informacjami dotyczącymi własnych zainteresowań. Ta funkcja faktycznie jest już nieaktywna, co nie oznacza, że strona ta sama w sobie nie ma przyszłości. Z nastaniem nowych trendów i oczekiwań odbiorców, blog zmienił swoją podstawową funkcję i przebranżowił się. Teraz jest to miejsce, które tak jak podstawowa witryna mówi o naszej działalności gospodarczej.

marketingowe zalety bloga

Przede wszystkim, dzięki umieszczaniu wpisów na blogu, jesteśmy w stanie przekazać merytoryczne informacje swoim odbiorcom oraz podzielić się z nimi naszą specjalistyczną wiedzą. Wszystko to sprawia to, że blog jest medium opiniotwórczym, dzięki któremu jesteśmy w stanie przekazać pewne wartości oraz ukazać swoją rzetelność. Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie pełnego pakietu, który zapewnia sukces w marketingu sieciowym, czyli własna witryna, która zawiera konkretne informacje o firmie oraz blog firmowy, na którym pojawiają się wpisy dotyczące zagadnień naszej działalności.

wizerunek firmy w sieci dzięki blogowi

Profesjonalne i regularne prowadzenie bloga firmowego jest gwarancją zainteresowania odbiorców treściami przekazywanymi przez nas oraz budowania zaufania z drugim człowiekiem. Będąc specjalistą w dziedzinie biznesu, niekoniecznie musimy znać się na aspektach związanych z marketingiem internetowym. W takiej sytuacji warto jest powierzyć zadanie opieki nad blogiem zaufanej ekipie specjalistów, którzy pomogą w osiąganiu internetowego sukcesu.

prowadzenie blogów firmowych w jakości GO!

Jako rzetelna ekipa GO! Creative Design Studio jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą opiekę nad blogiem firmowym. Oferujemy kompleksowy pakiet, który sprawia, że każde zlecone nam zadanie jest wykonywane niezwykle precyzyjnie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Wierzymy, że ciekawa treść jest w stanie przyciągnąć odbiorców na dłużej, dlatego też nasi copywriterzy dokładają wszelkich starań, by stworzyć unikatowe i merytorycznie bogate teksty. Niezwykle istotna jest również szata graficzna danej witryny, dlatego graficy poświęcają jej niezwykle dużo czasu, aby szablon był estetyczny, a layout jak najbardziej przejrzysty. Podążamy za wszelkimi nowinkami, dlatego też wiemy jak medium bloga szybko się zmienia. Metody, które sprawdzały się do tej pory, następnego dnia mogą stać się już nieaktualne. Dlatego też dokonujemy licznych i stałych zmian doskonalących aby strona spełniała odpowiednie wymogi. Stawiamy na wartościowe blogi z unikatowym contentem, które są ciekawe dla czytelników internetowych oraz atrakcyjne dla wyszukiwarki.

Zobacz również