nasz zespół

co-founder | programista | webdesigner | specjalista seo i sem

Urodziłem się w Cieplicach – malowniczej i niezwykle urokliwej miejscowości położonej w Kotlinie Jeleniogórskiej. Podobno od samego początku przejawiałem zdolności z zakresu nauk ścisłych, dlatego też po ukończonym liceum pewnym krokiem poszedłem na studia magisterskie.

Wybrałem jedną z bardziej prestiżowych uczelni, czyli Politechnikę Wrocławską szczerze wierząc, że pozwoli mi to w zdobyciu naprawdę wielkiej wiedzy. Po skończeniu studiów wydawało mi się, że cały świat należy do mnie i wystarczy tylko go podbić! Krocząc ścieżką kariery, którą obrałem szybko stwierdziłem, że jednak to nie dla mnie.

Już w pierwszej firmie, w której przyszło mi pracować zajmowałem się obsługą strony internetowej oraz pozyskiwaniem nowych klientów. W związku z tym, że jestem osobą ambitną i wymagającą sporo od innych, ale przede wszystkim od siebie, postanowiłem rozwijać się w kierunku technologii internetowych, które pochłaniały mnie bez końca. Właśnie w taki sposób moja historia zatoczyła koło i znów zawitałem w mury Politechniki Wrocławskiej, tym razem, aby podjąć studia podyplomowe na kierunku technologie internetowe.

Moje postanowienie było proste – zostanę programistą. Z pomocą w realizacji celu przyszła mi święta trójca, czyli PHP, HTML oraz javascript. Wrodzona ambicja oraz chęć ciągłej samorealizacji i ulepszania posiadanych umiejętności sprawiła, że zacząłem pogłębiać zainteresowania z zakresu marketingu internetowego. Najbardziej interesowały mnie tematy związane z pozycjonowaniem, działaniami marketingowymi oraz social media.

W GO! Creative Design Studio do moich głównych zadań należy tworzenie aplikacji internetowych oraz opracowywanie strategii marketingowych. Nie lubię teoretyzować, ponieważ jestem typowym praktykiem i właśnie codzienne, coraz trudniejsze wyzwania sprawiają, że pojawiają się u mnie ciarki na całym ciele.

co-founder | webdesigner | specjalista seo i sem | grafik

Prywatnie. Ogólnie pisać o sobie jest ciężko a pisać o sobie wydaje się być zadaniem wręcz karkołomnym. Trzeba jednak spróbować i zmierzyć się z wyzwaniem.

Gdybym miał na siebie patrzyć z boku zobaczyłbym pewnie osobę energiczną, mającą tysiąc myśli na sekundę i również w takim stylu się wysławiającą, podejrzewam że rzeczy, które próbuję innym „w biegu” przekazać są zrozumiałe w większości tylko dla mnie, ale co tam. Mam jednak nadzieję że osobom w około udziela się mój entuzjazm i daję im dodatkowego „boosta” do działania.

Prywatnie. Będąc młodzikiem ganiałem za piłką, taką kopaną od rana do nocy, później przerzuciłem się (dosłownie) na piłkę taka do rzucania. Zanim się obejrzałem byłem „miszczem podwórka” i żaden łepek mi nie podskoczył. Nawet pomimo tego że ani miałem do tego warunki ani posturę. W tym okresie przeżywałem również zafascynowanie hip-hopem/rapem (takie były czasy) …właściwie co ja piszę, cały czas ta muzyka jest ze mną chociaż może wykonawcy i to o czym śpiewają (no pewnie…mówią) jest cały czas ze mną.

Jest tam jakiś ze mnie lokalny podróżnik. Polskę zjeździłem wzdłuż i wszerz. Polska w ruinie? N****a please! Kraj jest piękny i jest w nim wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia.

Prywatnie. Jestem również fanem sportu. Tak, jestem jednym z 40 milionów selekcjonerów w tym kraju (Polska Gola!). No może przesadziłem. Jestem głównie fanem ligi angielskiej i jednej takiej drużyny w niebieskich strojach. Z zamiłowaniem, wieczorami oglądam również koszykówkę w najlepszym wydaniu czyli NBA.

Prywatnie jestem również serialoholikiem. Pewne produkcje są nie do zapomnienia i na stałe pozostaną w mojej pamięci. Nowe seriale przybywajcie!

Nie uznaję kompromisów, zawszę dążę do celu, może nie po trupach ale nie lubię odpuszczać. Lubię planować, być akuratny i mieć chłodne spojrzenie na świat. Lubię postrzegać się za realistę wg powiedzenia „expect the best, prepare for the worst”.

Nie będę kłamał, w wolnej chwili czytam branżowe blogi (raczej te z zza oceanu) i oglądam SERPy, lubię się uczyć, jestem pasjonatem i serialo…uhm pracoholikiem!

copywriterka

Nigdy przesadnie nie wierzyłam w horoskopy i astrologię, ale opis mojego imienia faktycznie w 100% odzwierciedla moją osobę. „Aleksandra jest pełna pomysłów, ambitna i niezależna. Ciężko za nią nadążyć – co zdecydowanie dystansuje konkurencję! Zawsze trzyma rękę na pulsie i lepiej nie krzyżować jej planów. Jest niezawodna, jeśli pozwoli się jej na pełną swobodę. To osoba operatywna i zaangażowana we wszystko, co robi.” Czy nie brzmi to przypadkiem jak opis idealnego pracownika?

W życiu wyznaję zasadę, że inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą, dlatego też nawet leżąc na kanapie i wcinając ulubione lody miętowo-czekoladowe w mojej głowie powstają plany na skuteczne podbicie świata – szczególnie tego związanego z branżą reklamową. Mogę śmiało przyznać, że z dnia na dzień mój cel jest coraz bliższy realizacji, dzięki mojemu wspaniałemu szefostwu (to nie lizusostwo), które zaskakuje mnie coraz to nowymi i wciąż trudniejszymi zadaniami.

W GO! Creative Design Studio zajmuję się copywritingiem, czyli jestem alfą i omegą. Jak łatwo można się domyślić zadanie to sprawia mi wiele satysfakcji, w końcu będąc z natury kobietą zawsze wszystko wiem najlepiej. Napisanie artykułu na temat nowoczesnych technologii w budownictwie, trendów w świecie marketingu czy hodowli baranów na Mazurach nie jest dla mnie wyzwaniem, które mnie przerasta, ale rękawicą, którą z chęcią przyjmuję. W liście motywacyjnym napisałam, że prędzej zjem kaktusa niż się poddam i faktycznie tak jest. Nie jestem osobą, która rzuca słowa na wiatr, dlatego też muszę trzymać się swojego postanowienia – nie chcę przecież wylądować na ostrym dyżurze…

młodszy specjalista seo | grafik | poczatkujący webdesigner

Słonecznego 1 lipca 1992 roku kiedy to jeden z moich później ulubionych zespołów Iron Maiden grał swój koncert z trasy Fear of The Dark w USA, przyszedłem na świat, czym bardzo ucieszyłem moich rodziców. Widząc jak ruchliwym dzieckiem jestem, mama patrząc w moje niebieskie oczy postanowiła dać mi na imię Jakub, które określa ludzi energicznych i bardzo aktywnych.

Nie mogłem oczywiście nie dostosować się do cech charakteru typowego Kuby, dlatego nigdy się nie nudziłem i nie nudzę się nadal. Swoją głowę pełną pomysłów i niespożytkowane pokłady energii wykorzystuję w pracy w GO! Creative Design Studio, gdzie zajmuję się szeroko pojętym pozycjonowaniem oraz tworzeniem projektów graficznych. Pokrótce rzecz ujmując jestem tym, który szybko stuka w klawiaturę komputera (niekiedy szybciej od copywriterki Oli), stale zgłębia tajniki marketingu internetowego oraz wie jak tworzyć i obrabiać grafiki w Photoshopie.

Lubię realizować się w swojej pracy i ciągle czekam na nowe zadania o coraz to trudniejszym levelu. Po planowaniu kampanii SEO i wprowadzaniu moich pomysłów w życie chętnie sięgam po swojego sfatygowanego już gameboya, którego naprawdę uwielbiam i kawałek pizzy, który od razu mnie uszczęśliwia! Poza tym hobbystycznie zajmuję się kuglarstwem, które rozwija moje zdolności manualne – właśnie dlatego potrafię pisać szybciej niż koleżanka z biurka obok…

105
liczba klientów
402
wypitych kubków kawy
97%
zadowolnych klientów
132
ukończonych projektów