kalkulatory online

nowoczesne systemy wycen czyli kalkulatory online

kalkulatory online banner

Współcześni ludzie cenią sobie ekspresowe i łatwe rozwiązania. Każdy z nas chce otrzymać dokładne informacje: co, gdzie, kiedy, za ile i w jakim terminie. Właśnie do ułatwienia życia powstały kalkulatory online, które w szybki i przejrzysty sposób przekazują konkretne dane.

Dlaczego warto zainwestować w systemy wycen online?

Weźmy pod uwagę osoby, które zajmują się naprawą pojazdów. Klient, który planuje oddać swój pojazd do przeglądu lub naprawy zawsze pyta o cenę oraz czas, w jakim dana usługa zostanie wykonana. To samo tyczy się sprzedaży hurtowych czy detalicznych różnego rodzaju artykułów, np. spożywczych. Kalkulatory online mają za zadanie w przejrzysty sposób przekazać konkretne informacje. Najprościej ujmując temat – określamy w nich nasze wymagania, rodzaj usługi jaki chcemy otrzymać, a gotowy system oblicza wszystko i prezentuje nam konkretny wynik.

Pozytywne cechy kalkulatorów online

Takowe kalkulatory cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców oraz internautów, dlatego że są:

  • darmowe,
  • szybkie,
  • łatwe w obsłudze,
  • dokładne.

Systemy wycen GO! Creative Design Studio cechują się przede wszystkim prostotą. Sprawia to, że każdy odbiorca, niezależnie od poziomu posiadanych umiejętności będzie w stanie skorzystać z takiej aplikacji.

Jeśli chcesz uatrakcyjnić swój biznes w oczach odbiorców to nie czekaj i już dziś zgłoś się do nas po wykonanie dla Ciebie dedykowanego kalkulatora online!

cennik systemów wycen online

# Usługa Cena
1
System Wycen Online - BASIC - standardowe opcje
od 1399 pln*
2
System Wycen Online - EXTENDED - opcje rozszerzone
od 1799 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.