audyt seo

profesjonalne audyty seo

audyt seo banner

W dużym uproszczeniu audyt SEO polega na zbadaniu kondycji witryny internetowej. W jego skład wchodzi sprawdzenie od kilkunastu do kilkudziesięciu czynników mających wpływ między innymi na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Profesjonalnie przeprowadzony audyt pomoże zzadbać o tzw. User Experience czyli ułatwi użytkownikom poruszanie się po witrynie, zniweluje błędy na poziomie kodu, dostosuje obrazki itp. Dzięki naszym audytom Twoja strona będzie na pewno bardziej przydatna zarówno dla użytkowników odwiedzających witrynę jak i dla robotów wyszukiwarek. Audyty wykonywane przez naszą firmę pomagają również zastosować się dla dostępnych wytycznych dla webmasterów.

Rodzaje audytów seo

audyt podstawowy

Ma on na celu sprawdzenie podstawową budowę witryny oraz prawidłową i przejrzystą budowę dla użytkowników i wyszukiwarek. Ten audyt pozwala właściwie przygotować stronę lub sklep do przyszłego pozycjonowania ale również pozowli zbadać podstawową budowę witryny.

audyt rozszerzony

Ten typ audytu przeznaczony jest przede wszystkim dla witryn i sklepów będących już w internecie od jakiegoś czasu. Z dodatkowych opcji zawiera on m.in przebieg i proces linkowania zewnętrznego, sprawdzenie doboru fraz oraz inne czynniki.

audyt pro-seo

Jest to najbardziej kompleksowa oferta oferowanych przez nas audytów seo. Sprawdzonych jest kilkadziesiąt czynników w tym również poprawnosć wyświtlanania w wyszukiwarkach, widocznością strony w sieci oraz innymi danymi.

cennik audytów seo

# Opis usługi Przeznaczenie Ilość podstron Cena
1
Audyt Podstawowy
nowe strony i sklepy
> 20 podstron
od 299 pln*
2
Audyt Podstawowy
nowe strony i sklepy
< 20 podstron
od 439 pln*
3
Audyt Rozszerzony
witryny i sklepy "z doświadczeniem"
> 20 podstron
od 499 pln*
4
Audyt Rozszerzony
witryny i sklepy "z doświadczeniem"
< 20 podstron
od 639 pln*
5
Audyt pro-seo
kompleksowe sprawdzenie wszystkich czynników
> 20 podstron
od 499 pln*
6
Audyt pro-seo
kompleksowe sprawdzenie wszystkich czynników
< 20 podstron
od 639 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

trochę więcej o audytach seo

audyty seo banner

Wyższa pozycja dzięki naszemu audytowi

Pozycjonowanie stron, marketing szeptany, kampanie portali społecznościowych to niezwykle istotne działania, które pozwalają zaistnieć w sieci i wypromować swoją witrynę internetową. Jednak jak sprawdzić czy nasze rozliczne działania przynoszą wymierne efekty i czy właściwie nie powinniśmy zadbać jeszcze o inne rzeczy, tak zeby poprawić pozycję naszej witryny?

raport seo

Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi audyt SEO, czyli specjalistyczny raport, który dokonuje fachowej analizy strony internetowej i pomaga w ustaleniu jej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dzięki audytowi jesteśmy w stanie dowiedzieć się jakie są zalety naszej strony, a jakie działania wypadają słabo na tle innych witryn. System ten nie tylko przekazuje nam informacje tego typu, ale również podsuwa metody rozwiązań problemów, aby pozycja witryny była silniejsza. Pomaga również w przeanalizowaniu budowy danej witryny oraz jej unikalnej zawartości, czyli tzw. contentu. Aktualnym trendem, który panuje w świecie internetowym jest pojęcie content is a king, które oznacza, że treść strony jest najważniejsza. Im staranniej zadbamy o tę kwestię, tym lepsze wyniki statystyk odbiorców otrzymamy. Audyt SEO podsuwa nam również informacje o konkurencji i analizę ich działań. Podsumowując – celem raportu SEO jest przekazanie odbiorcy kompleksowej wiedzy na temat konkretnej strony internetowej.

jakość oraz czas

Prawidłowo przeprowadzony audyt SEO jest procesem stosunkowo żmudnym, któremu należy poświęcić odpowiednią ilość czasu i zaangażowania. Dlatego tak istotne jest, aby to zadanie polecić osobom, które znają się na danej dziedzinie i wykonają zlecenie dokładnie i profesjonalnie.

jakość audytów GO!

Jako firma GO! Creative Design Studio oferujemy Państwu swoje usługi najwyższej jakości. W temacie pozycjonowania posiadamy bogatą wiedzę, gdyż jest to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Analizujemy strony rzetelnie, a na podstawie uzyskanych informacji proponujemy Państwu strategię rozwoju i prowadzenia strony w taki sposób, aby była ona jak najciekawsza dla odbiorców oraz wyszukiwarki internetowej. Możemy Państwu zaproponować szereg istotnych działań marketingowych, które dobrane są do każdego przypadku niezwykle indywidualnie. W swojej ofercie posiadamy bogato rozbudowane działania marketingowe, które pomogą Państwu osiągnąć sukces. Na podstawie uzyskanych przez audyt SEO informacji, jesteśmy w stanie ograniczyć budżet w przypadku nieopłacalnych działań oraz zainwestować pieniądze tam, gdzie spełnią one swoje podstawowe zadanie, mianowicie wypromują Państwa markę. Jako ekipa profesjonalistów stawiamy sobie ambitne cele i żadne zadanie nie jest nam straszne. Swoje uwagi oraz informacje przedstawiamy w sposób jak najbardziej konkretny i przejrzysty, aby mogli Państwo łatwo i przyjemnie zrozumieć przekaz.