social media marketing

Kampanie reklamowe na portalach społecznościowych

social media marketing banner

Potęga mediów społecznościowych jest swoistą prawdą pokazującą jak szybko zmienia się obecny świat. Na pewno jeszcze kilka lat temu nikt by się nie spodziewał że korzytać z nich będzie praktycznie co drugi mieszkaniec świata. Błędem było by nie wykorzystać ich potencjału również marketingowego, jest to wszak doskonałe miejsce żeby dotrzeć ze swoim produktem lub usługą do potencjalnego klienta! Kampanie reklamowe takie jak np. Facebook Ads czy Youtube Ads pozwalają nam korzystać z dobrodziejstwa miediów społecznościowych i również zarabiać za ich pośrednictwem.

Portale społecznościowe (Facebook, Twitter, Google+ i inne) a w szczególności Facebook to doskonałe narzędzia marketingowe pomagające dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Oczywiście trzeba najpierw tą grupę odbiorców zdobyć i trafić do grupy docelowej. Oferujemy 2 rodzaje kampanii reklamowych na portalach społecznościowych - naturalną (taką jak zdobywanie naturalnych polubień, zdobywanie udostępnień profilu lub wydarzenia, zdobywanie poleceń, zdobywanie pozytywnych opinii na temat firmy oraz reklamę w grupach na Facebooku i innych portalach) - płatną (facebook oferuje system podobny do Google AdWords). Jakie są korzyści z reklamy na profilach społecznościowych:

Po 1 - Natychmiastowy start reklamy Facebook Ads.
Przygotowywujemy kampanię, określamy niezbędne czynniki, wyznaczamy cel i po akceptacji mamy do dyspozycji już działającą reklamę a co za tym idzie jesteśmy widoczni z naszą usługa lub produktem!
Po 2 - Korzystna forma płatności za kampanię na Facebooku.
Model płatnosci za kliknięcie pozwala nam być pewnym że płacimy tylko za akcję użytkownika będącego zainteresowanym naszą ofertą!.
Po 3 - Elastyczna forma płatności za kampanię.
Możemy samodzielnie wyznaczyć sobie budżet dzienny dopasowany do naszych funduszy przeznaczonych na reklamę w mediach społecznościowych.
Po 4 - Targetowanie reklamy Facebook Ads
Znakomita możliwość kierowania reklamy (wiek, płeć, miejsce zamieszkania, zainteresowania, godzina wyświetlania, cel wyświetlania). Mamy również możliwość przedstawienia swojej oferty na kilka sposobów i uzyskiwać kilka celów. Możemy przedstawić np. konkretne wydarzenie promocyjne (np. promocja jakiegoś produktu - czasowa), lub poszerzać grono odbiorców, czyli zyskiwać polubienia i dzięki temu posiadać na swoim fanpage potencjalnych klientów, których możemy informować o wszystkich wydarzeniach firmowych.

cennik social media marketing

Cennik usług kampanii reklamowych w portalach społecznościowych podzielony jest na dwie części zgodnie ze świadczonymi przez nas usługami.

ceny social media marketing - wariant naruralny

# opis usługi liczba rekordów/m-c Cena
1
zdobywanie polubień, udostępnień profilu lub wydarzenia, poleceń, pozytywnych opinii, reklama w grupach
20
od 79 pln*
2
zdobywanie polubień, udostępnień profilu lub wydarzenia, poleceń, pozytywnych opinii, reklama w grupach
50
od 149 pln*
3
zdobywanie polubień, udostępnień profilu lub wydarzenia, poleceń, pozytywnych opinii, reklama w grupach
100
od 199 pln*
3
zdobywanie polubień, udostępnień profilu lub wydarzenia, poleceń, pozytywnych opinii, reklama w grupach
powyżej 100
do ustalenia

ceny kampanii reklamowych Facebook | Youtube Ads

wpłata do kwoty
Próg procentowy
Prowizja progu
Prowizja suma
100 pln*
50%
50,0 pln*
50,0 pln*
150 pln*
45%
22,5 pln*
72,5 pln*
250 pln*
40%
40,0 pln*
112,5 pln*
450 pln*
35%
70,0 pln*
182,5 pln*
850 pln*
30%
120,0 pln*
302,5 pln*
1650 pln*
25%
200,0 pln*
502,5 pln*
3250 pln*
20%
320,0 pln*
822,5 pln*
6450 pln*
15%
480,0 pln*
1302,5 pln*
12850 pln*
10%
640,0 pln*
1442,5 pln*
50000 pln*
5%
1857,5 pln*
3800,0 pln*

Jak czytać tabelę cennika kampanii Facebook | Youtube Ads?

Przy wpłacie 1000 pln* wynagrodzenie wyniesie 340 pln*, ponieważ: 100*50% + 50*45% + 100*40% + 200*35% + 400*30% + 150*25% = 340 pln.

W przypadku niezrozumienia tabeli zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytanie odnośnie cennika kampani reklamowych na Facebooku jak i przybliżymy schemat działania usługi.

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

Więcej na temat social media marketingu

kampanie reklamowe na portalach społecznościowych banner

Działania promocyjne czyli social media marketing

Każdy, kto żyje w XXI wieku bardzo dobrze wie czym są media społecznościowe i jak z nich korzystać. Wiele osób traktuje platformy te jako miejsce do zaprezentowania własnych zainteresowań, poznania ciekawych osób oraz od stosunkowo niedawna przedstawienia swoich usług lub produktów.

Aby działania reklamowe odniosły pożądany skutek to powinny być realizowane z rozwagą i bardzo umiejętnie. W tym celu warto zwrócić się do profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę na temat działań marketingowych w sieci. W GO! Creative Design Studio od kilku lat zajmujemy się działaniami promocyjnymi i posiadamy w tej materii bogate doświadczenie, a grono naszych stałych klientów stale wzrasta i powierza nam swoje platformy social media do opieki. W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na efekt i zadowolenie naszych klientów. Gdy widzimy jak statystyki i zainteresowanie witryną rośnie to cieszymy się również my, że spełniamy Twoje wymagania. Do najczęściej stosowanych przez nas działań zaliczamy: Powierz swoje media społecznościowe w fachowe ręce i zobacz jak Twój firmowy fanpage staje się liderem w sieci!