aktualne promocje

fanpage + hosting na 12 m-cy za 1zł!

fanpage + hosting za 1 zł

Do każdej zamówionej w naszej firmie strony internetowej dostajecie za jedyną, symboliczną złotówkę fanpage na facebooku i hosting.

Przygotwanie fanpage obejmuje między innymi wybranie odpowiedniej kategorii do prowadzonej działalnosci, przygotwanie podstawowej grafiki, uzupełnienie wszystkich danych kontaktowych, wprodzenie logotypu. Słowem dostajecie całkowicie przytowany i gotowy do działania fanpage!

Hosting jest nieodłacznym elementem strony internetowej. Każda z nich musi być gdzieś umieszczona. My o tym pomyśleliśmy i dla wygody naszych klientów przez rok zapewniamy utrzymanie waszej witryny!

Pamiętaj w trakcie kontaktu z nami wspomnij o tej promocji!!! Więcej cennych informacji na temat prowadzenia fanpage na facebooku - tutaj, dodatkowa wiedza na temat hostingów - kliknij. Zapraszamy!

200 zł w prezencie do każdej kampanii adwords

200 zł na kampanie adwords

Masz nową stronę? Chcesz przyśpieszyć tempo rozwoju Twojego biznesu? Nie promowałeś nigdy Swojej witryny w systemie Google AdWords? Doskonale trafiłeś! Od nas dostaniesz 200 zł na Twoją pierwszą kampanię adwords!

Dobrze skonfigurowana kampania może być doskonałym dodatkiem do innych działan marketingowych prowadzonych w firmie lub nawet głównym źródłem pozyskiwania klientów. Gorąco polecamy tą formę promocji. Jeżeli jesteście zainteresowani w jaki sposób to działa i jak możemy Wam pomóc sprawdźcie więcej informacji o kampaniach adwords - tutaj

optymalizacja + hosting + pozycjonowanie -20%!

pakiet optymalizacja, hosting i pozycjonowanie 20% taniej

Nie od dzisiaj wiadomo że w PAKIECIE TANIEJ! U nas nie jest inaczej. Zamawiając i łącząc usługi ze sobą zawsze otrzymasz korzystny dla siebie rabat! To dotyczy wszystkich wybranych usług. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się pakiet optymalizacji wraz z pozycjonowaniem witryny i hostingiem dla niej!

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z tej promocji. W naszej firmie mozesz być pewien że doceniamy klientów wracających do nas i zamawiających więcej usług "na raz"! Zawsze staramy się dać im coś od siebie!

do każdego logo projekt wizytówki gratis!

do każdego logo projekt wizytówki gratis

Logo to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy. Pomaga zidentyfikować markę i ją zbudować. Logo jest jednak tylko elementem całości. Chcąc wzbogadzić działanie firm naszych klientów proponujemy do każdego logo projekt wizytówki całkowicie GRATIS!Wystarczy tylko że zdecydujesz się na wybór dowolnego logo z naszej oferty - tutaj i nowoczesny projekt wizytówki zostanie przyznany Ci w formie gratisu!

20% rabatu na usługi pozycjonowania!

rabat 20% na pozycjonowanie

Ta promocja znowu łączy usługi, które są ze sobą poniekąt powiązane. Masz nową stronę lub sklep, startujesz z nowym biznesem, i co? Nikt nie wie o Twojej witrynie i nie występuje ona wysoko w wynikach wyszukiwania. W tym przypadku trzeba by zadbać o działania marketingowe. Jednym z nich jest oczywiście pozycjonowanie. My o tym pomyśleliśmy. Wychodząc na przeciw licznym pytaniom naszych klientów do każdej nowej strony lub sklepu internetowego zamówionego w naszej firmie mozecie liczyć na rabat aż w wysokości 20% na usługę pozycjonowania!

Osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej na czym polega usługa pozycjonowania informacje znajdą tutaj. W razie większej ilości pytań z chęcią na nie odpowiemy!