identyfiakcja wizualna

identyfikacja wizualna firmy czyli tworzymy markę

identyfiakcja wizualna firm banner

Jak sama nazwa mówi identyfikacja wizualna ma za zadanie nic innego, jak wyróżnianie danej marki na tle innych firm. Warto pamiętać, że walory wizualne wywierają bardzo duży wpływ na postawę potencjalnego klienta wobec firmy. Dobry wizerunek marki potrafi przynieść wiele korzyści, ponieważ to dzięki niemu klienci częściej decydują się na usługi danej firmy. Fakt, że marka na swój sposób wyróżnia się spośród innych firm, zdecydowanie może świadczyć o wyjątkowości usług, na jakie może liczyć klient. Wizualna identyfikacja powinna charakteryzować się oryginalną kolorystyką, która niesie za sobą symboliczny przekaz, odpowiednią czcionką, jak także unikalnym kształtem, który będzie kojarzony wyłącznie z daną marką. Całość wizualna powinna tworzyć spójny obraz, który łatwo zapada w pamięć odbiorcy.

co stanowi skuteczną identyfikację wizualną?

skuteczna
identyfikacja
wizualna
Pamiętaj że dobre company id
zwiększy prestiż firmy i
jej odbiór wśród klientów
element identyfikacji wizualnej

Na dobry obraz firmy składa się wiele czynników, jednak najważniejsze, by były one odpowiednio dobrane. Aby wszelkie elementy mogły tworzyć unikalny charakter, powinny one ze sobą współgrać. Najważniejsze czynniki wpływające na wizualną identyfikację to:

 • kolorystyka
 • wizytówki
 • koszultki
 • czcionka
 • nadruki
 • reklama
 • logo
 • długopisy
 • kalendarze
 • ulotki
 • notesy
 • plakaty

Warto pamiętać jak wiele informacji o firmie można przekazać potencjalnemu klientowi poprzez odpowiednią komunikację wizualną. Naturalnie nie oznacza to, że cały obraz firmy powinien składać się z nieskończonej ilości elementów-wręcz przeciwnie, dobry obraz firmy to obraz spójny a zarazem niosący za sobą istotne informacje. Dobra identyfikacja wizualna zdecydowanie potrafi podnieść ocenę firmy w oczach klienta. Koncepcja zapadająca w pamięć wzbudza w potencjalnych klientach zaufanie do dóbr oferowanych przez daną markę, ponieważ dzięki wizerunkowi, który łatwo zapada w pamięć, firma nie jest dla klienta obca.

identyfiakcja wizualna banner

cennik identyfikacji wizualnej

Standardowy cennik jest oczywiście poglądowy. Wiemy z jak "płynną" materią mamy doczynienia i że zapotrzebowanie naszych klientów jest bardzo zróżnicowane. W przypadku ponadstandardowych oczekiwań przygotowywujemy indywidualna wycenę dostsowaną do oczekiwan naszego klienta.

# Pakiet Ilość elementów Cena
1
BASIC
do 5 elementów
od 599 pln*
2
EXTENDED
do 8 elementów
od 999 pln*
1
PRO
od 10 elementów
od 1399 pln*

*Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „Cennik”, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. Podane ceny są wartościami netto. Kwoty widniejące w cenniku są ceną za abonament, kwoty opłat bonusowych ustalane są indywidualnie.

Ostatnie realizacje identyfikacji wizualnych